Tüm yakışıklı Beylere Selamlar Ben Aslı.

Gördüğünüz gibi bacaklarımın güzelliğini sizlerle paylaşıyorum. Geriye kalan noktalar keşfetmeniz için sizi bekliyor olacak. Israr üzerine göğüslerimi merak eden çok kişiler oluyor, onlar içinde bir foto ekledim. Fotoğrafların tümü bana aittir, geldiğinizde karşılaştığınız bacaklar bu sütun bacaklar.

Şimdi biraz kendimden bahsedeyim.

Hiçbir şekilde sizi engellemeden zevke getirmeyi kabul eden biriyim. Sınırlarım yoktur. Tam olarak ne aradığınızı biliyorum, çünkü bende aynı duyguları paylaşıyorum. Cinsiyetimiz farklı olabilir, fakat frekansımızın aynı olacağını düşünüyorum. İkili ilişkileri yaşarken profesyonelim, hiç kimseye kısıtlama getirmem ve isteklerin tamamını uygulamak için karşımdaki kişiyi daha yakından tanımak isterim.

Zevki sefa yaşamak istediğinize şüphe yok.

Aradığınız mutluluğu bende bulacağınızı belirtmek isterim. Erkeklerin bakımlı kadın sevdiklerini biliyorum, ayrıca ben kaliteyi yaşatmayı tercih ediyorum. 1.70 boyunda, topuklu ayakkabılarımı giyindiğim zaman bacaklarımın görünüşüne ağzınızın suyu akacaktır. Sunum farkını en iyi şekilde hissettirmek amacıyla kışkırtıcı danslarım vardır.

Hobilerim ve sevdiğim şeyler;

28 yaşımdayım, herkesin özlediği duyguları yaşatabilecek kadar deneyimliyim. Başarılı dansçı escort bayan hizmeti veriyorum, striptiz konusunda profesyonelim. Girdiğim ortamlarda dahi kendimi belli etmeyi severim, gerginliğe hiç alışık değilim Dik göğüslerimi çok beğeneceksiniz ve inanın silikon zannedeceksiniz. Fakat benim her yerim orijinaldir, partnerim geldiğinde inceleyebilir ve vazgeçilmez biri olduğuma kanaat getirebilir.

Görüşmelerimi Pendik ve civarındaki otellerde yapmaktayım. Kendi yerim olmadığından sizin önereceğiniz yerlere de (güvenlik net ise) gelebilirim.

 

...

Comments are closed.