Kartal’dan selamlar, Ben Funda.

Birçok erkeğin hayatında yaşamak istediği arzular olduğunu bilen bir escort kız olarak, arzularınızı sınırsız şekilde gidermeye hazırım. Bu arzularınız ne olursa olsun sizinle yedi yirmi dört görüşme yapmaktayım. Geceleri veya gündüzleri hiç fark etmeden beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kartal’da kendime ait yerim olmadığından sadece otellerde görüşmeler yapıyorum.

Esmer güzeli bir bayan olduğumu profil fotoğraflarımda görebilirsiniz.

Güzelliğim adına bir şüpheniz olmasın fotoğraflarımı orijinaldir. Farklı bir bayan olarak karşınıza çıkmayacağıma da emin olabilirsiniz. 25 yaşında oldukça genç, 1.62 boyunda 58 kiloyum. Alımlı ve diri bir vücuda sahibim. Sizlere zevk vermeye bayılan birisiyim. Görüşmelerimizi asla aceleye getirmem ve saatlik yaptığımız randevularda her dakikadan zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. Sizleri mutlu etmeden asla odadan göndermem. Beni seçtiğiniz anda çok doğru bir karar verdiğinizi anlayacak ve sürekli görüşme yapmak için sabırsızlanacaksınız.

Şartlarım yoktur

Kondom kullanımı serbesttir, anal ilişki yapıyorum, oral seks bende çok çok iyidir ve ekstradır. Ekstra oluşunun sebebi her boşalmanız ardından oral yapıyorum. On kez boşalsanız dahi her defasında yapmaktayım. Detaylar için lütfen görüşelim.

...

Comments are closed.