Selam Ben Ele Avuca Gelen Kartal Escort Jale.

Bırakın artık şu çalı çırpı kızları… Anlamıyorsunuz hatun dediğin ele avuca gelmeli kucağı doldurmalı… Bursalıyım, 163 boyunda 59 kiloyum. Kartal’da yaşıyorum. Kilom fazla gelmesin vücudumda gram yağ yoktur. Bildiğin löp et yani sımsıkı dipdiri. Fotoğraflarda da görebilirsiniz. Tümü kendime aittir, orijinaldır. Daha en başta beni sarıp sarmalamandan anlayacaksın ve bana hak vereceksin…

Arkadaşlarım aşırı eğlenceli ve zeki olduğumu söylerler.

Yanımda bir saniye bile sıkılmazsın. Senin hem dostun hem sırdaşın hem de aşk kölen olurum. Benimle yaşamayı istediğin her şeyi sana dolu dolu yaşatırım. Başta vücudumla, güzel ve dolgun fiziğimle zaten çok iddialı olduğumu belirttim. Her dakikası güzel geçecek bu birliktelikte sana çok farklı fanteziler yaşatacağım.

Güzel bir duştan sonra…

Vücudumu kurulamadan yanına sokulacağım, tenimin serinliği aklını başından alacak, nereme dokunursan dokun sana muhteşem haz verecek. Bundan sonrası senin güçlü kollarına ve dayanıklı beline kalmış. Sana peş peşe orgazm olmanın rekorlarını kırdıracağım. İstediği her tür ilişkiye vücudum çok müsait beni istediğin pozisyona sokabilirsin. Hem sert hem de kıvrak bir bedene sahibim.

Birlikteyken o anlık azgınlıkla sana zarar vermem ancak sadece omuzlarını ısırabilirim.

Çünkü bir erkekte en güzel yer bence omuzlar olur. Geniş omuzlu biriysen sana ekstra sürprizlerim olur. Çünkü geniş omuzlar beni ilişkide daha istekli hale getirir. Söz veriyorum sadece iki üç küçük ısırık o kadar. Ha sende dayanamayıp ısırmak isteyeceksin tabi olabilir. Ancak çok değil, canım biraz yanabilir ama aşırısı hoş olmaz.

Yaşadığım bir artı bir dairemde seni ağırlamaktan zevk duyarım.

Evim Kartal’dadır. Senin konaklamayla ilgili beklentilerin ve özel isteklerin varsa onlara da uyarım. Amacım seni aralıksız mutlu etmek. Benimle birlikte geçireceğin vakitler için asla pişmanlık duymayacaksın aksine aşırı mutlu olup yanımdan müthiş keyifli ayrılacaksın.

İlişkinin her türlüsü serbesttir, sadece yüze boşalma istemem uyarayım.

Bana hiç sevimli gelmiyor. Onun dışında korunmasız ilişki sana kalmış bir şey, bu konuda da serbest davranabilirsin. Dediğim gibi senden beklentim sadece güçlü olman…

Gücüne güveniyorsan beni daha fazla bekletme ve ara… Kesinlikle bir araya gelmeliyiz. Öpüldün, bekletiyorsun…

...

Comments are closed.