Maltepe’nin Elit ve Kibar Beyleri Merhabalar.

Anadolu Yakası Maltepe’de aklınızı başınızdan alacak gerçek bir escort hizmeti arıyorsanız doğru profildesiniz.

Tüm elit ve kaliteli beylere merhaba diyorum. Ben Aydan.

Hayalinizdeki kadını bana anlatmanıza gerek yok.

Bana baktığınızda evet o sensin dediğinizi duyar gibiyim. Çıplaklığa bayılıyorum. Evimde hep çıplak gezerim. Üzerimde iç çamaşırı dahi olsa anında bana fenalık gelir. Aradığınız her şeyi bende bulacağınızdan eminim. 25 yaşında, 170 boyunda ve 53 kiloyum. Güzel fiziğim ve uzun bacaklarım diri göğüslerim ve adeta yemek isteyeceğiniz vajinamla sizlere baştan çıkarıcı asla unutulamaz bir gece sunacağım.

Maalesef kendi yerim yok.

Bu nedenle beni davet edeceğiniz kaliteli otellerde sizlere hizmetlerimi sunmaktan memnuniyet duyarım. Oteller dışında buluşma gerçekleştirmiyorum. Maltepe ve civarında olmanız çok hoşuma gidecektir, çünkü bir araya gelmemiz oldukça kısa sürer.

Aklınıza gelebilecek her türlü fantezinizi benimle gerçekleştirebilirsiniz.

Anal oral ve cim-cif gibi isteklerinizin benim de arzularım arasında olduğunu bilmenizi isterim. Zaman zaman grup isteklerim de olmasına rağmen, uzun zamandır böyle bir talep almıyorum. Sanırım insanlar yalnız ve başbaşa olmak istiyor. Oysa ki çok zevkli bir olay bu. Başkalarını izlerken sizde daha çok şevk oluyor ve kendinizi daha da ilişkiye veriyorsunuz. Çığlık çığlığa muhteşem bir curcuna oluyor. Özellikle grup isteyenler olursa görüşme neticesinde katılımcıları beğenmem durumunda seve seve kabul edebilirim.

Beni aramanızı bekliyorum hepinizi sevgi ve saygılarımla öpüyorum.

...

Comments are closed.